ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA DON BOSKO, P. 2 MAJTAS, H. 1, SHK. C, AP. 6
1000 - Tiranë

phone_iphone

0672033624

mail_outline

info@medial.al

Përshkrimi:
Klinika jonë ofron: Vizita Dermatologjike, Trajtim të Akneve, Ekzemës, Psoriazis, Rozaceas, Reduktim të Scars & Keloideve, Kancerit të Lëkurës (Melanoma), Vitiligo, Veruke, Rënie dhe çrregullim i flokëve dhe thonjëve. Trajtim me Laser NdYAG: Epilim, Venat e holla, Teleangioektazi, Angioma Stelare, Spiderveine. Trajtim me Laser Kirurgjikal: Heqje Fibromash, Rigjenerim të Fytyrës (Fraxel PSO2), Milia, Condiloma, Veruke, Keloide, Melasma,Xantelasma.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3