FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

SPITALE PRIVATE, KIRURGJI , KLINIKA OKULISTIKE, KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

11. SPITALI AMERIKAN

TIRANA, RRUGA DON BOSKO, PRANE SPITALIT USHTARAK, LAPRAKE 04 2357 53504 2366 663
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

2AUGA FARM

TIRANA, RRUGA VLLAZEN HUTA, 101/3, TEK AMBULANCA IRANIANE 0692208328
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

3CALINER

TIRANA, BULEVARDI GJERGJ FISHTA, PERBALLE TRENDAFILIT TE BARDHE 0682021915
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

4CHAMPS ELYSEES

TIRANA, RRUGA ABDYL FRASHERI 04 2269 79806920770880692077089
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

5DA VINCI

TIRANA, RRUGA DRITAN HOXHA, PRANE P. SPORTIT ASLLAN RUSI 04 2332 2330697000055
DERMATOLOGJI , KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE , QENDRA ESTETIKE , MASAZHE, RELAKS DHE TRAJTIME KURATIVE , KLINIKA PRIVATE TE PERGJITHSHME

6DERMO LIFE

TIRANA, RRUGA MIHAL GRAMENO, 100 M MBI SHKOLLEN E BALETIT 04 2378 02204 2378 0220682057739
E specializuar ne kirurgjine estetike dhe rikostruktive, lipoaspiracion, lifting, blefaroplastike, kirurgji estetike e vesheve dhe e hundes, zmadhim dhe zvogelim gjoksi, heqje nishanesh, transplant fl...
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

7DOCTOR'S HOSPITAL ALBANIA

TIRANA, RRUGA PJETER BOGDANI, NR. 14, PERBALLE KOPSHTIT 31 04 2264 7960672084028
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

8DR. RUDINA THANASI

TIRANA, RRUGA MILTO TUTULANI, P. ALBMILLENIUM, P. 6, SHK. 2, N. 1 (PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK) 0682023331
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

9EUROMEDICA

TIRANA, BULEVARDI GJERGJ FISHTA, ND. 26, K. III, H. 6, AP. 10 04 2259 9920697699991
SPITALE PRIVATE, KLINIKA OKULISTIKE, ONKOLOGJI, KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE , KIRURGJI , MATERIALE DHE PAJISJE MJEKESORE

10HYGEIA

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 1, RRUGA DYTESORE 04 2390 000Urgjenca 24h: 04 2323 00004 2388 996
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

11KEIT

TIRANA, RRUGA DRITAN HOXHA, TEK ZOGU I ZI, NE KRAH TE PALLATIT TE SPORTIT ASLLAN RUSI 044 308 5550682000622
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

12KLINIKA KIRURGJIKALE AUSTRIAKE

TIRANA, RRUGA NJAZI DEMI, NR. 1 04 2238 6510682595514
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

13KLINIKE PER TRAJTIMIN E PROBLEMEVE TE FLOKEVE

TIRANA, RRUGA ALI DEMI, 10M PËRPARA OBORRIT TË SHKOLLËS KUSHTRIMI I LIRISË 0692128542
KLINIKA DENTARE, KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

14KM DAY HOSPITAL

DURRES, RRUGA CURRILA, PERBALLE SPLENDID 052 229 9050692083174.
Klinika Maxillo-Faciale KM Day Hospital ka filluar punë në ambientet e reja të saj më dt. 03.12.2012, pranë Shëtitores Taulantia në Durrës. KM Day Hospital është një klinikë e ndërtuar si...
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

15LASER WAY

TIRANA, RRUGA ISMAIL QEMALI, NGJITUR ME PICERI ERA 04 2270 204KOSOVE 00381 38 551-973
Klinika e flokut laserway që nga viti 2005 ofron Mbjellje Floku me metodën F.U.E në Shqipëri dhe Kosovë duke përdorur aparaturat e gjeneratës së fundit. Çmimi 1500 euro.

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss