FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar FIZIOTERAPI

FIZIOTERAPI

1AD_AR

DURRES, RRUGA MUJO ULQINAKU, NR. 60
KATERING , PASTRIM KIMIK , PASTRIM AMBJENTESH (KOMPANI PASTRIMI) , FIZIOTERAPI , RESTORANTE , PRODUKTE PASTRIMI

2AGS

TIRANA, RRUGA BEQIR LUGA, P. 3, SHK. 1/1 04 5800 67306820541330697071822
A G S shpk me një eksperiencë shumëvjeçare, tashmë një emër me një mesazh të qartë në tregun shqiptar : përkushtim, kapacitet, siguri maksimale në çdo shërbim që ofron. A G S shpk ësh...
FIZIOTERAPI

3ELIO'S KLINIK

TIRANA, RRUGA HIM KOLLI, NR. 45
FIZIOTERAPI

4FISIOMED

TIRANA, RRUGA BARRIKADAVE,18/2 GALERIA E TIRANES TEK ISH KINEMA 17 NENTORI, K. III, MBI CONAD 04 2400 4180692053330
FIZIOTERAPI

5FIZART

TIRANA, RRUGA DURRESIT 0696868668
FIZIOTERAPI

6ILIR REXHA

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, P. 18, SHK. 4, AP. 20 0682514037
FIZIOTERAPI

7KLEON

TIRANA, RRUGA MYSLYM SHYRI, P. 13 KATESH, K. IV, MBRAPA ALBTELECOM 0692071918
FIZIOTERAPI

8KLINIKA E FIZIOTERAPISE EUROPIANE

TIRANA, RRUGA ISMAIL QEMALI, SIPER PICERI ERA 06760120690693329286
FIZIOTERAPI

9ORDINACION SPECIALISTIK PER FIZIOTERAPI DHE REHABILITIM

STRUGA, JOVO STEFANOSKI RILE +38970533328
FIZIOTERAPI

10PALESTER REHABILITIMI DHE FIZIOTERAPI

TIRANA, RRUGA ISLAM ALLA, 30 M MBAS ADIDAS 04 2403 9520689003624
FIZIOTERAPI

11PETRIT DINI

TIRANA, RRUGA FATMIR HAXHIU, P. 2, SHK. 2, AP. 70 0672847074
FIZIOTERAPI

12QENDRA E REHABILITIMIT DHE MJEKESISE SPORTIVE

TIRANA, RRUGA DRITAN HOXHA, PERBALLE KUPOLES 04 2273 296
FIZIOTERAPI

13RED

BERAT, RRUGA RILINDJA, PRANE SPITALIT RAJONAL 0674087720
FIZIOTERAPI

14REHA ALBANIA

TIRANA, RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT, PERBALLE KAFE PANORAMA 2 0692021229
FIZIOTERAPI

15SEKRETET E BUKURISE

TIRANA, RRUGA BAKO DERVISHAJ, NR. 2, MAJTAS DEGES SE THESARIT 0683843211

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss