FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar DERMATOLOGJI

DERMATOLOGJI

1ALLIANCE

TIRANA, RRUGA DON BOSKO, P. GENER 2
DERMATOLOGJI

2DERMA STYLE

TIRANA, RRUGA E BOGDANEVE, PERBALLE SHKOLLES AVNI RUSTEMI 04 2420 8290692552258
DERMATOLOGJI

3DERMO VITA

TIRANA, RRUGA HOXHA TAHSIN, P. 60/1, AP. 4, K. II, PERBALLE OPTIKA ROMA, 200 METRA MBI SHESHIN AVNI RUSTEMI 04 2342 57206940610010664061001
DERMATOLOGJI , KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE , QENDRA ESTETIKE , MASAZHE, RELAKS DHE TRAJTIME KURATIVE , KLINIKA PRIVATE TE PERGJITHSHME

4DERMOLIFE MEDICAL CENTER

TIRANA, RRUGA PETRO NINI LUARASI, P. 4-KATESH, K. II 04 2378 02204 2378 0220692099780
Poliklinika Dermolife kryen aktivitetin e saj ne fushen e kirurgjise estetike, rikonstruktive dhe mjekesise estetike. Prej 15 vitesh kirurget me te mire Italiane jane ne sherbimin tuaj per te zhvillua...
DERMATOLOGJI

5ISD-INSTITUTI I STUDIMEVE DERMATOLOGJIKE DR. MIKEL MANTHO NAKUCI

TIRANA, RRUGA E KAVAJES, PRANE CONDOR CENTER, ISH PARKU I AUTOBUSAVE 04 6301 53600306972553983 (Greqi)06830170900682255298
DERMATOLOGJI

6MONIKA FIDA

TIRANA, RRUGA DON BOSKO, P. 2 MAJTAS, H. 1, SHK. C, AP. 7 04 2404 0600672033624
Klinika jone ofron: Vizita Dermatologjike, Trajtim I Akneve, Ekzema, Psoriazis, Rozacea, Reduktim I Scar& Keloideve, Kancelari I lekures( Melanoma), Virtiligo, Vruke, Renie dhe crregullim I flokeve dh...
DERMATOLOGJI

7SKIN BLOSSOM

TIRANA, RRUGA SAMI FRASHERI, PERBALLE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI 0692498104
DERMATOLOGJI

8SKIN CARE

TIRANA, RRUGA STUDENTI 0686044704
PSIKOLOG DHE PSIKOTERAPI , DERMATOLOGJI , QENDRA ESTETIKE

9VENUS CENTER

TIRANA, RRUGA PJETER BUDI, P. CLASSIC CONSTRUCTION, SHK. 1, AP. 25 04 2364 3990682293633

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss