FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar KOMPLEKSE TURISTIKE DHE ARGETUESE NON STOP

FUSTANE NUSESH , ZBUKURIME AMBIENTESH DHE ORGANIZIME CEREMONISH

1GERALDINA SPOSA

TIRANA, RRUGA IBRAHIM RUGOVA, PALLATET SHALLVARE, SHK. 6/71, PERBALLE TAIWAN-IT 04 2421 420
Plot njezetë vjet me parë, ne kohën kur nuset trokisnin ende nëpër dyer apartamentesh për të marrë me qira ndonjë fustan të bardhë, që kishte ardhur nga “jashtë”, ne hapëm të parin ...
BARE

2VITAMIX JUICE

TIRANA, RRUGA TISH DAHIA, KOMPLEKSI KIKA 2, POSHTE NOA BANK 0674110107
MAGAZINA USHQIMORE

3UNIVERS FRIGO DARB

SHKODER, RRUGA MBRETI GENT 06820493880682037386
KLINIKA DENTARE, RADIOLOGJI DENTARE

41. KLINIKA DENTARE "MAT DENTAL"

TIRANA, RRUGA E ELBASANIT, PRANE ISH DREJTORISE SE PERGJITHSHME TE TATIMEVE 04 2373 6080682084511.0672068999
Klinika dentare “Mat Dental” ofron shërbime komplekse dentare dhe të dedikuara sipas rasteve të veçanta. Ndjekje nga një staf i specializuar stomatologësh, nën drejtimin e Dr. Sali Kurti. L...
PALESTRA

5LIFE IN FITNESS

TIRANA, RRUGA OSMAN MYDERIZI 0696551110.
KANCELARI

6HEKTOR HYSO

TIRANA, RRUGA DON BOSKO 0692066901.
Pranë kancelarisë do të gjeni: Tonera origjinale, Tonera compatible, Toner jet, Printera, Fotokopje, artikuj shkollorë dhe pajisje profesionale për institucione dhe zyra, me shumicë dhe pakicë....
PRODHIM PRODUKTESH USHQIMORE

7ERIKA SHA

GJIROKASTER, VRISERA 0694088532
KURSE GJUHESH

8ELTC

GJIROKASTER, BULEVARDI 18 SHTATORI, PRANE KONVIKTIT 0692176829
TE VECANTA NE TAVOLINEN TUAJ

9ELKA

GJIROKASTER, VRISERA 084 267 301088 490 0990694088503
HOTELE, BED AND BREAKFAST

10ODA HOTEL

TIRANA, BULEVARDI BAJRAM CURRI 044 532 000
LINJA URBANE, LINJA URBANE PER KRYEQYTETIN

11TEG - KOPSHTI ZOOLOGJIK-QENDER - STACIONI I TRENIT

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - ELBASANI KM 0, TEG
LINJA URBANE, LINJA URBANE PER KRYEQYTETIN

12STACIONI I TRENIT - QENDER -KOPSHTI ZOOLOGJIK - TEG

TIRANA, BULEVARDI ZOGU I, MATERNITETI MBRETERESHA GERALDINE ( ST. TRENIT)
AUTOSHKOLLA

13HYSA

TIRANA, RRUGA MEDAR SHTYLLA, NE HYRJE TE RRUGES AMBROZ MARLASKAJ 04 2322 5000683100003.
Autoshkolla Hysa ofron per klientet e saj keto sherbime: A)Lejedrejtimi te cdo lloj kategorije AM,A1,A2,A,B1,B,BE,C1,C1E,C,CE,D1,D1E,D,DE. B)Deshmi aftesie profesionale(DAP) per “eskavatoriste”,â€...
AVOKATE DHE KONSULENCE LIGJORE

14STUDIO LIGJORE - AVOKAT TONIN PRENDI

TIRANA, RRUGA FREDERIK SHIROKA, KULLA III, SHK. 2/19, K. I, NGJITUR ME SUPERMARKET JOENA 044 525 460044 525 46106820512190697284340.
Ofrojmë AVOKAT, për çështje penale, civile, administrative, familjare, të të gjitha llojeve. Ofrojmë avokat për çështje qe kanë të bëjnë me aksidente automobilistike me pasojë dëme t...
OBSTETRI-GJINEKOLOGJI

15MANAJ

TIRANA, RRUGA MYSLYM SHYRI, PRAPA KARBURANT GULF 04 2242 4010682158502.
Klinika Obstetrike – Gjinekologjike “Manaj” operon ne treg prej 20 vitesh, e perbere nga nje staf I kualifikuar kryesuar nga Prof.Dr.Aferdita Manaj.Klinika ofron sherbime te ndryshme si:vizita g...

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss