FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar RESTORANTE NON STOP

IMPIANTE GAZI DHE FURNIZIME ME GAZ , GAZRA TEKNIKE DHE INDUSTRIALE, FURNIZIME ME GAZ

1GTS (SOL GROUP)

TIRANA, VAQARR, NE DALJE TE KOMBINATIT 04 2350 98104 2352 8770686018288
Shoqëria “GTS - Gazra Teknike Shqiptare” është themeluar në vitin 1996. Ajo është anëtare e grupit multinacional SOL S.p.A e cila është e pranishme në të gjithe Evropën, në Turqi dhe ...
DERMATOLOGJI

2MONIKA FIDA

TIRANA, RRUGA DON BOSKO, P. 2 MAJTAS, H. 1, SHK. C, AP. 6 04 2404 0600672033624
Klinika jonë ofron: Vizita Dermatologjike, Trajtim të Akneve, Ekzemës, Psoriazis, Rozaceas, Reduktim të Scars & Keloideve, Kancerit të Lëkurës (Melanoma), Vitiligo, Veruke, Rënie dhe çrregull...
DYQANET E KARTES EXTRA, PALESTRA

3GYM SUPER FITNESS ALMARO

TIRANA, RRUGA MUHAMET DELIU 0692978264
AGJENCI PUBLICITARE DHE MARKETINGU

4MULTISERVIS CENTER SH.P.K

TIRANA, RRUGA ISMAIL QEMALI, P. FRATAR, NR. 27 04 4500 360
SHKOLLA PROFESIONALE PRIVATE

5FRAMESI AKADEMI

TIRANA, RRUGA ANDON ZAKO CAJUPI, K. II, PALLATI I CONADIT, ND. 3, H. 11 04 2256 99106976728780697672877
Shkolle & Academy Framesi Albania Eshte nje shkolle me program perendimor dhe azhornohet vit mbas viti me te rejat me te fundit ne fushen e kosmetologjise. Shkolla perfshin 26 programe te cilet mbulo...
ORE, ARGJENDARI & BIZHUTERI

6PREMIUM WATCHES & JEWELLERY

TIRANA, RRUGA ABDYL FRASHERI,100 M. POSHTE LIBRIT UNIVERSITAR 0682013266
ARGJENDARI & BIZHUTERI , ORE

7PREMIUM WATCHES & JEWELLERY

TIRANA, RRUGA ABDI TOPTANI, TOPTANI CENTER, K. 0 0682013267
RESTORANTE

8.NATYR ALBANIA RESTORANT

TIRANA, RRUGA MINE PEZA, P. 103 06820099760684058661
Natyr Albania eshte vendi ku mund te ushqeheni shendetshem me ushqime te fresketa dhe cmime te arsyeshme.
INSTITUCIONE FINANCIARE

9SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT FAF SHA

TIRANA, RRUGA DERVISH HIMA, NR.4, PRANE STADIUMIT QEMAL STAFA 04 2223 93704 2223 937
Shoqëria e Parë Financiare e Zhvillimit (FAF Sh.a) është një Institucion Financiar Jo-bankë, që jep kredi direkt Individëve dhe Ndërmarrjeve të Vogla dhe të Mesme. Ky institucion luan një ...
INTIMO, DYQANET E KARTES EXTRA

10INTIMODAL

TIRANA, RRUGA ISLAM ALLA, PRANE SHKOLLES KONFERENCA E PEZES 0673100001
GAZETA , FAQE SHQIPTARE NE INTERNET , MAKINA TE PERDORURA, AGJENCI IMOBILIARE, AGJENCI PUNESIMI, DYQANET E KARTES EXTRA

11GAZETA CELESI

TIRANA, RRUGA E KAVAJES, CONDOR CENTER, KATI III 04 2240 74504 2240 7460686046386
Gazeta Çelësi, e para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri që nga viti 1998, sjell së fundmi një risi absolute në tregun e informacionit praktik dhe utili...
CELULARE, DYQANET E KARTES EXTRA

12BUY SMART STORE

TIRANA, RRUGA E KAVAJES 0692525500
DEZINFEKTIM(3D), DERATIZIM, DEZINSEKTIM, LABORATORE MJEKSORE

13EGIAN MED SHPK

TIRANA, RRUGA KAVAJES, CONDOR CENTER, GODINA D, KATI 3 04 333 9990697679245
Heqja e organizmave të dëmshëm ose shkaktarë të sëmundjeve, me qëllim parandalimin e infeksioneve ose bllokimi i shpërndarjes së tyre. Dezinfektimi parandalues shmang fillimin e infeksioneve...
PALESTRA

14FIT EXPRESS

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, TIRANA RING CENTER, KATI IV 0698744444.
Fit Express Tirana, palestra me e re ne kryeqytet, nje franchising Italian, ka hapur filialin per here te pare ne Tirane. Nje palester moderne, me sherbim 24 ore ne 7 dite te javes, me cmim 2.990 muaj...
POSTA E SHPEJTE

15FEDEX

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 8 04 2253 20304 2253 6300692048079
Kompania më e madhe e transportit ekspress dhe me eksperiencë në botë. FedEx dorëzon për 24 orë në më shumë se 95.000 kode postare të Europës si dhe linjë direkte Tiranë - Athinë (24 or...

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss