FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar DYQANET E KARTES EXTRA

DYSHEKE, CARCAFE & BIANKERI , DYQANET E KARTES EXTRA

1AMBER

TIRANA, RRUGA 5 MAJI, CONCORD CENTER, K. II 0692077771
PARFUMERI DHE KOZMETIKE, DYQANET E KARTES EXTRA

2BLACK & WHITE COSMETIC

TIRANA, RRUGA MYSLYM SHYRI, 100 M NGA UNAZA 06961484320692092905
LULE, DYQANET E KARTES EXTRA, ZBUKURIME MAKINASH

3BOTA E LULEVE

TIRANA, BULEVARDI ZOGU I, PRANE HOTEL REPUBLIKA 06962213330685174555
Nje lule per ty..! Bota e Luleve me një eksperiencë disa vjeçare në artin floreal, të pranishëm gjithmonë pranë eventeve më të rëndësishme të jetës suaj, sj...
DYQANET E KARTES EXTRA, BUTIKE

4BOUTIK NEXT TO YOU

TIRANA, RRUGA MEDAR SHTYLLA 0695855557
“Next to You” butiku ku do te gjeni esencen e shijes tuaj ne te veshur. Ejani te perzgjidhni nga koleksioni me te reja ne dyqanin tone.
KANCELARI, LIBER TAKSI , DYQANET E KARTES EXTRA

5CELESI - BULEVARDI ZOGU I

TIRANA, BULEVARDI ZOGU I, PERBALLE MATERNITETIT TE VJETER 04 2248 723
Infoshop! Një rrugë e shumë punë. Info Shop zgjedhja juaj e shpejtë. Infoshop rrjeti i parë i librarive në Shqipëri me 10 dyqane në qytetet kryesore, dhe në qendrat tregtare më të mëdha n...
DYQANET E KARTES EXTRA, KANCELARI

6CELESI - KRISTAL CENTER

TIRANA, RRUGA MEDAR SHTYLLA, QENDRA KRISTAL 044 803 58004 2248 7230696533592.
Infoshop! Një rrugë e shumë punë. Info Shop zgjedhja juaj e shpejtë. Infoshop rrjeti i parë i librarive në Shqipëri me 10 dyqane në qytetet kryesore, dhe në qendrat tregtare më të mëdha n...
DYQANET E KARTES EXTRA, SUPERMARKETE & MARKETE

7CONAD ASTIR

TIRANA, RRUGA TEODOR KEKO NE KRYQEZIM ME RRUGEN MIKEL MARULI 0692079881.
DEZINFEKTIM(3D), DYQANET E KARTES EXTRA, DERATIZIM, DEZINSEKTIM, LABORATORE MJEKSORE

8EGIAN MED SHPK

TIRANA, RRUGA KAVAJES, CONDOR CENTER, GODINA D, KATI 3 04 333 9990697679245
Heqja e organizmave të dëmshëm ose shkaktarë të sëmundjeve, me qëllim parandalimin e infeksioneve ose bllokimi i shpërndarjes së tyre. Dezinfektimi parandalues shmang fillimin e infeksioneve...
PALESTRA, DYQANET E KARTES EXTRA

9FIT EXPRESS

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, TIRANA RING CENTER, KATI IV 0698744444.
Fit Express Tirana, palestra me e re ne kryeqytet, nje franchising Italian, ka hapur filialin per here te pare ne Tirane. Nje palester moderne, me sherbim 24 ore ne 7 dite te javes, me cmim 2.990 muaj...
SHKOLLA PROFESIONALE PRIVATE , DYQANET E KARTES EXTRA

10FRAMESI AKADEMI

TIRANA, RRUGA ANDON ZAKO CAJUPI, K. II, PALLATI I CONADIT, ND. 3, H. 11 04 2256 99106976728780697672877
Shkolle & Academy Framesi Albania Eshte nje shkolle me program perendimor dhe azhornohet vit mbas viti me te rejat me te fundit ne fushen e kosmetologjise. Shkolla perfshin 26 programe te cilet mbulo...
PARFUMERI DHE KOZMETIKE, DYQANET E KARTES EXTRA

11FRESH LINE

TIRANA, RRUGA ABDYL FRASHERI, 30 M, POSHTE LIBRIT UNIVERSITAR 04 222 558706938058090692086690
Fresh Line daton qe ne 1992 nje sipermarrje e Mayra Vagioni Stasinopoulou, e cila trashegoj dhuntine e recetave qe bazohen aromaterapy, vajra esencial, ekstrakte bimesh dhe gjalpra natyral,me perberes...
OKULISTE DHE OPTIKA, DYQANET E KARTES EXTRA

12GERMAN OPTIK

TIRANA, KOMUNA E PARISIT, QENDRA KRISTAL, K. 0 044 803 994
DYQANET E KARTES EXTRA, ELEKTROSHTEPIAKE

13GOTECH ELECTRONICS 1

TIRANA, RRUGA MEDAR SHTYLLA, KOMPLEKSI KIKA 0664069763.
DYQANET E KARTES EXTRA, ELEKTROSHTEPIAKE

14GOTECH ELECTRONICS 2

TIRANA, CASA ITALIA 0662033310.
DYQANET E KARTES EXTRA

15GOTECH ELECTRONICS 3

TIRANA, RRUGA 5 MAJI, QENDRA CONCORD 0662070116.

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss