FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar

SISTEME KONDICIONIMI

1AERMEK

TIRANA, BULEVARDI GJERGJ FISHTA, KULLA 4, PRANE ISH-EKSPOZITES 04 2224 33904 2224 33906920959550692073858
Distributor ekskluziv i AERMEC SPA ITALIA. Lideri europian në prodhimin e pajisjeve të kondicionimit qëndrore dheindividuale si : FanCoil, Pajisje Trajtimi Ajri,Uta, Chillera(Pompe nxehtesie) etj....
SISTEME SIGURIMI, DJ DHE ORKESTRA DASMASH, INSTRUMENTE MUZIKORE DHE PAJISJE AUDIO , AUDIO DHE VIDEO

2FREDI ELECTRONICS

TIRANA, RRUGA KAVAJES, PRANE KRYQEZIMIT TE 21 DHJETORIT 067204300206821512190696752032
Fredi Electronics. Fillimet e saj vijojnë që prej vitit 1991, fillimisht me tregëtimin e pjesëve të këmbimit për pajisje elektronike duke bashkëpunuar me kompani të tjera brenda vendi. Duke ...
HOTELE, RESTORANTE

3GREEN HOUSE

TIRANA, RRUGA JUL VARIBOBA, NR. 6 04 2222 63204 2251 015
Green House është një nga restorantet më bashkëkohore. I ndërtuar në vitin 1936 Green House kombinon arkitekturën tradicionale me neoklasike. Restoranti është i vendosur në zemër të qendr...
Green House is one of the most contemporany restaurant.Built in 1936 the green house combines traditional architecture with neoclassical. The restaurant is located in the heart of the city center with...
KURSE GJUHESH

4KENNEDY CENTER

TIRANA, RRUGA ISLAM ALLA, P.39, K.1 06620130000696223255
Restorant Kennedy me një kapacitet për 400 persona ofron pë ju të festoni ditët më të veçanta të jetës suaj si ditëlindje, fejesa, ditën tuaj të dasmës si dhe çdo organizim tuajin famil...
Kennedy Restaurant with a capacity of 400 people invites you to celebrate the most special days in your life such as, birthdays, engagement ceremonies, your wedding day and every other family ceremony...
HOTELE

5ADOR RESORT

TIRANA, 500M NGA AEROPORTI NENE TEREZA 0686755544
BUTIKE

6LINDITA

TIRANA, RRUGA LUIGJ GURAKUQI 0693716470
MASAZHE, RELAKS DHE TRAJTIME KURATIVE

7NUGA BEST

TIRANA, TEK SHESHI SHQIPONJA, RRETHROTULLIMI I ISH DOGANES, 50M NE HYRJE TE UNAZES SE RE, NR. 440/298 044 526 5420698769458
Qendër e bazuar në mjekësinë aziatike të artit meridian, me efektet e masazhit, akupresurës, hiropraktikës dhe rrezet Infra të Kuqe të Gjata aq të nevojshme për shëndetin, nëpërmjet guri...
TAPETE, MOKETE

8FETAHI MUCOLLARI

TIRANA, RRUGA 3 DESHMORET, P. JERA 0695800716
RESTORANTE

9RENEO

TIRANA, RRUGA LUIGJ GURAKUQI 0698331846
KONCENSIONARE MAKINASH

10BMW ALBANIA (H.L GROUP)

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 2, MEZEZ 044 2407 4040692060837Sales Dep.: 0692061256 / 0692061255 Service Dep.: 0692088883
BMW Albania (H.L Group) është themeluar në vitin 2003 si importuesi i vetëm dhe zyrtar për makina dhe pjesë këmbimi BMW dhe MINI në Shqipëri. Aty mund të gjeni të rejat më të fundit rreth...
BARE

11ELUID CAFÉ

TIRANA, RRUGA 3 DESHMORET, P. JERA 0695611303
BARE

12LEFTER KALARI

TIRANA, RRUGA 3 DESHMORET, P. JERA 0682967979
MOBILIERI

13REDON

TIRANA, RRUGA LEANDRO ZOTO 0692030051
3 SHERBIME NE 1

14REISSWOLF ALBANIA

TIRANË, RR. DHASKAL TOD'HRI - NR. 33 - KASHAR +355696050650
BARE

15SKENDERI

TIRANA, RRUGA LEANDRO ZOTO 0698130869

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss