FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar MOTORRE

MOTORRE

1ARTURI

SHKODER, RRUGA VLLAZERIT FRASHERI, LGJ. SALO HALILI 0683313333.
MOTORRE

2BLERO MOTOR

DURRES, RRUGA IBRAHIM TUKICI 0692022954
MOTORRE

3CHOPPER HOUSE

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 4, PERBALLE PEUGEOT 04 2406 5630694023613
MOTORRE

4DAYANG

SHKODER, BULEVARDI ZOGU I, XHABIJE 0682016307.
MOTORRE

5DONI

TIRANA, RRUGA MYSLYM KETA
MOTORRE

6DYQAN MOTORASH

TIRANA, RRUGA SIRI KODRA, NR 16 0692603653
MOTORRE

7GENTIAN KULLOLLI

KAVAJA, LAGJIA NR.6, RR.UNAZA E VJETER, LOKALI MEKANIK NGJITUR ME ISH QELQIN
MOTORRE

8HARLEY DAVIDSON SHOP

TIRANA, RRUGA TEODOR KEKO, UNAZA E RE, PERBALLE CITROEN 04 2413 980
MOTORRE

9KRENAR BEQIRI

KAMEZ, RRUGA SKENDERBEU 0686269773
MOTORRE

10KYMCO

TIRANA, RRUGA QEMAL STAFA, NR. 85, PERBALLE PAZARIT TE RI 04 2272 386
PJESE KEMBIMI PER MOTORRE , MOTORRE

11MINE PEZA MOTOR

TIRANA, RRUGA MINE PEZA, P. 143 0692272245
Mine Peza Motor realizon tregtimin e pjeseve te kembimit te motorrave si dhe shitjen me garanci dhe dhenien me qera te tyre.Gjithashtu dyqani yne realizon edhe berjen me porosi te pjeseve te vecanta ...
PJESE KEMBIMI PER MOTORRE , MOTORRE

12MOTO TIRANA

TIRANA, BULEVARDI BAJRAM CURRI, NR. 33 04 2236 01404 2361 4990682012986
Moto Tirana Sh.P.K – kompania e pare private ne fushen e motorcikletes dhe marines ne shqiperi. Importuese dhe distributor I brandeve te meposhtme, sot eshte dhe furnizuesja me e madhe ne treg per m...
MOTORRE

13MYRTO SHPK

FIER, RRUGA BRIGADA IX 034 223 094.06920996580692082539
MOTORRE, SERVIS MOTORRASH

14RILDI & VISI

ELBASAN, RRUGA THOMA KALEFI, TEK KRYQEZIMI I CERRIKUT 0696732996
MOTORRE

15ROMEO FISHEKU

TIRANA, RRUGA STUDENTI 0699807166

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss