FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar

PARFUMERI DHE KOZMETIKE

1IN ACCESSORIZE SHPK

TIRANA, RRUGA JANOSH HUNIADI, NE KRYQEZIM ME RRUGEN VASO PASHA 04 2254 439
TAPETE, MOKETE , TEKSTILE PER SHTEPI

2STAR CARPET

TIRANA, RRUGA SIRI KODRA, BLLOKU MAGAZINAVE 06740906160672004101
“STAR CARPET” SH.P.K ka 15-vjet që zhvillon aktivitetin e saj në importimin dhe tregtimin e produkteve tekstile si Tapete, Moket dhe artikuj të tjerë të dekorimit të shtepisë. Kompania “S...
SISTEME KONDICIONIMI ,

3UNI-KLIMA

TIRANA, RRUGA E KAVAJES, QENDRA CONDOR, K. I 044 818 818 06670111110692063360
Kompania UNI-KLIMA Sh.p.k. u themelua në vitin 2003 nga Z. Flamur Qytyku. Uni-Klima ofron një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh duke filluar nga kondicionerët familjarë deri te sistemet ...
DERMATOLOGJI , KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE , QENDRA ESTETIKE , MASAZHE, RELAKS DHE TRAJTIME KURATIVE , KLINIKA PRIVATE TE PERGJITHSHME

4DERMO LIFE

TIRANA, RRUGA MIHAL GRAMENO, 100 M MBI SHKOLLEN E BALETIT 04 2378 02204 2378 0220682057739
E specializuar ne kirurgjine estetike dhe rikostruktive, lipoaspiracion, lifting, blefaroplastike, kirurgji estetike e vesheve dhe e hundes, zmadhim dhe zvogelim gjoksi, heqje nishanesh, transplant fl...
KLINIKA DENTARE

5SMILE

TIRANA, RRUGA FADIL RADA, PRAPA ATSH 04 2268 60104 2268 6010692778330
Klinika dentare nën kujdesin e Dr. Mirela Gjoni ofron shërbime të specializuara në fushën e estetikës (fasada), zbardhim SMILE, paketa speciale pastrimi, porcelan, zirkon, proteza etj. Mbushje m...
PERDE ME POROSI

6BLELOR

TIRANA, RRUGA MYSLYM SHYRI, P. 60, 200 M POSHTE KINEMA DAJTI 04 2426 5700682048833
E krijuar që nga viti 1997, Blelor ka sjellë te ju arredimin e kërkuar. Punimet tona i karakterizon gjithmonë eleganca, luksi, kualiteti, inovacioni. Tek ne do të gjeni ekskluzivisht edhe produkt...
BUJTINA

7GUESTHOUSE GJERGJ FRANIT

SHKODER, VERMOSH 0692250681
BED AND BREAKFAST

8DHOMA PLAZHI

LUKOVE, VLORE 0683873837
BICIKLETA

9BEHUSHI MOTO 46

TIRANA, RRUGA QEMAL STAFA 0694087887
APARTAMENTE ME QIRA

10DHOMA PLAZHI

PIQERAS, SARANDE 0692261760
KONSULENCE FINANCIARE

11FED INVEST

TIRANA, RRUGA QEMAL STAFA 04 2251 912
BED AND BREAKFAST

12DHOMA PLAZHI

BORSH, PIQERAS 0699338333
SERVIS MAKINASH

13ARBEN CAKMAXHI

TIRANA, RRUGA HOXHA TAHSIM 0682597142
BED AND BREAKFAST

14DHOMA PLAZHI

BORSH, RRUGA E PLAZHIT 0695673546
KLINIKA DENTARE

15TOTAJ DENT

TIRANA, RRUGA HOXHE VOKRRI 0692207154

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss