FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar CELESA DHE DRYNA

CELESA DHE DRYNA

1AGRON BAFTJARI

TIRANA, RRUGA HOXHA TAHSIM, PRANE INTESA SAN PAOLO BANK, P. 265/1 04 2361 0390682367110
CELESA DHE DRYNA

2ALBANIA KEY LINE

TIRANA, RRUGA FORTUZI, PRANE FABRIKES SE QUMESHTIT, PERBALLE ECO MARKET 04 2255 2220684099012
CELESA DHE DRYNA

3ALBERT BASKO

TIRANA, RRUGA SULEJMAN DELVINA 0693325539
CELESA DHE DRYNA

4ARIAN MUCO

TIRANA, RRUGA MYSLYM SHYRI, TE SHALLVARET 0692033940
CELESA DHE DRYNA

5AXHUSTERI CELESASH ARJANI

TIRANA, RRUGA DON BOSKO, 250M NGA KRYQEZIMI I ZOGUT TE ZI 04 2240 6090682565855
CELESA DHE DRYNA

6BEDRI MOLLA

TIRANA, RRUGA SIRI KODRA, ISH PUNISHTJA E PASTAVE 0682130829
CELESA DHE DRYNA

7CELESA ALDO

TIRANA, RRUGA KOSTANDIN KRISTOFORIDHI 0663535209
CELESA DHE DRYNA

8CELESA ALEKSANDER

TIRANA, RRUGA E DIBRES, PRANE KRYQEZIMIT TE SHKOLLES SE BASHKUAR 0692337906
CELESA DHE DRYNA

9CELESA EDI

TIRANA, RRUGA E ELBASANIT 0696134514
CELESA DHE DRYNA

10CELESA ELEKTRONIKE JULIANI

TIRANA, RRUGA E DIBRES, PRANE MEDRESESE 0672881622
CELESA DHE DRYNA

11CELESA PANDI

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA 04 2253 74506921560550682090192
Ofrojme shitje me shumice dhe me pakice: çelesa, makineri per prodhimin e tyre ne te gjitha rrethet e Shqiperise, si dhe jashte saj, te markes “Silca”. Gjithashtu ofrojme materiale cilesore per t...
CELESA DHE DRYNA

12EDI

TIRANA, RRUGA E ELBASANIT, PERBALLE ISH-BAR LUGANO 04 2341 5860692314420
CELESA DHE DRYNA

13GESI

TIRANA, RRUGA ALI DEMI, PRANE SHKOLLES ALI DEMI 0693949100
CELESA DHE DRYNA

14IVY TECH

TIRANA, RRUGA BAKO DERVISHAJ, PERBALLE SHKOLLES SE BALETIT atefsula@yahoo.com0682045800
CELESA DHE DRYNA

15KEY SERVICE

TIRANA, BULEVARDI ZHAN D'ARK, TEK BRRYLI, P. 3, AFER KARBURANT ELDA 0683031077

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss