FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar ORE

ORE, ARGJENDARI & BIZHUTERI

1CLICHE - COOL ACCESSORIES

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 6, QTU 04 2380 220
ORE, ARGJENDARI & BIZHUTERI

2CLICHE - COOL ACCESSORIES

TIRANA, RRUGA ABDYL FRASHERI, TE LIBRI UNIVERSITAR 04 2238 6970686068595
ORE, ARGJENDARI & BIZHUTERI

3CLICHE - COOL ACCESSORIES (3)

TIRANA, RRUGA MYSLYM SHYRI, KULLA NR.1, 100 M POSHTE ADIDASIT 0692022393
ORE

4DISHA

ELBASAN, RRUGA KONGRESI I ELBASANIT 0682015299
ORE, ARGJENDARI & BIZHUTERI

5GIOELLI

TIRANA, RRUGA DURRESIT, PRANE AMBASADES SE "VATIKANIT" 0692034971
ARGJENDARI & BIZHUTERI , ORE, DHURATA DHE SUVENIRE

6GJIKONDI ARGJENDARI

TIRANA, BULEVARDI ZOGU I, P.103/4 0684027360.
Ora të markave: Hublot (www.hublot.com), Chopard (www.chopard.com), TAG Heuer (www.tagheuer.com), Raymond Weil(www.raymond.com), Longines(www.longines.com). Këto marka për floririn: Chopard, Pomell...
ORE

7GUESS

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - ELBASAN, TEG 0694048901
ORE

8JUNGHANS SH.P.K.

TIRANA, RRUGA MYSLYM SHYRI, P. 55/1 04 259 413
ORE

9KRISI

TIRANA, RRUGA GEORGE W. BUSH, TEK LIVING ROOM 04 2232 7900692054145
ORE

10LA SWISS TIRANA ORA

TIRANA, BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT, K. I 04 2280 311
ORE, CANTA, VALIXHE & AKSESORE, DHURATA DHE SUVENIRE, SUPERMARKETE & MARKETE , BUTIKE, INTIMO

11NAVIGARE

TIRANA, RRUGA JORDAN MISJA, PRANE TRENIT 0682068119
Për ata që jetojnë një jetë dinamike, për ata qe kanë dëshirë për hapësira dhe liri. Për ata që pëlqejnë gjërat e thjeshta, praktike, por nuk heqin dorë nga stili. Navigare të vesh m...
ORE

12ORA

TIRANA, BULEVARDI BAJRAM CURRI, P. AGIMI, SHK. 9 0697403399
ARGJENDARI & BIZHUTERI , ORE

13PREMIUM WATCHES & JEWELLERY

TIRANA, RRUGA ABDI TOPTANI, TOPTANI CENTER, K. 0 0682013267
ORE, ARGJENDARI & BIZHUTERI

14PREMIUM WATCHES & JEWELLERY

TIRANA, RRUGA ABDYL FRASHERI,100 M. POSHTE LIBRIT UNIVERSITAR 0682013266
ORE

15REXHA GOLD

TIRANA, BULEVARDI GJERGJ FISHTA, ND. 2, H. 19, AFER DIGITALB 04 2254 472

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss